De spelers voor donderdag 26 april:

M v Aken, G Bosma, W Flokstra, J Gerding, T Giateli, A Gol, T Holst, A Hulst, 

J Klokker, J Koers, P Mast, P Moes, R Trul.

Wassen: A Hulst.

Kleedkamer: T Giateli, M v Aken.     Kantine: J Klokker, P Mast.

Scheidsrechter: B Bruins.     Grensrechter: W Knorren.

Aanwezig: 18.15 uur.    Aanvang: 19.00 uur.

De spelers voor zondag 22 April

Kay vd Born, Simon Trul, Marc Boerma, Willem Vos, Arjan Boer, Jos Offerein, Richard Grit, Ricardo den Hollander, Sebastian Gryglicki, Tom Koerts, Robin Wever, Ronald Vredeveld, Johan Gerding en Jop van Aken.

Vertrek 09:00 uur

Aanvang wedstrijd  10:00 uur

 

De spelers voor zondag 22 april:

M v Aken, G Bosma, F Dekker, W Flokstra, G Dijkstra, T Giateli, A Gol, T Holst, 

J Klokker, J Koenrades, R Koenrades, J Koers, P Mast, G aan het Rot, R Trul.

Wassen: J Klokker.

Kleedkamers: F Dekker, G Dijkstra.        Kantine: A Gol, T Giateli (09.00 uur aanwezig).

Scheidsrechter: A Hoogeveen.      Grensrechter: W Knorren.

Aanwezig: 09.15 uur.          Aanvang: 10.00 uur.

 

Voor de competitiewedstrijd zondag 22 april uit tegen Diever/Wapse in Wapse worden de volgende spelers verwacht. 

Arno Westerhof, Marko Bultstra,  Konrad Blaauw, Mischa Vredeveld, Henry Koers, Michel Smidt, Nathan aan het Rot, Robin Hatzmann, Pascal Hatzmann, Lucas Joling, Joost Boerma,  Gijs van Aken, Timo Stegman, Matthieu Bel . 

Trainer Marcel Schuur.

Vertrek 12.40 uur.

De spelers voor donderdagavond 19 April

Ralf Hindriks, Simon Trul, Michel Smidt, Marc Boerma, Remmelt Hatzmann, Robin Wever, Timo Stegman, Tom Koerts, Richard Grit, Jos Offerein, Sebastian Gryglicki ,  Robin Hatzmann en Willem Vos

Spelers aanwezig 18:00 uur

Aanvang wedstrijd 18:30 uur 

Scheidsrechter B Bruins

De spelers voor donderdag 19 april:

M v Aken, D Bel, A Boer, G Bosma, A Gol, W Flokstra, A Hulst, T Holst, J Klokker,

J Koenrades, P Mast, P Moes, R Moes, G aan het Rot, R Trul.

Wassen: J Klokker

Kleedkamer: J Koenrades,  A Hulst.

Aanwezig 18.15 uur.         Aanvang: 18.45 uur