Team Team Team
Dwingeloo 3 BEW 3 SVZ 2
Ruinen 3 SGO 2 VAKO 4
S.V. Hoogersmilde 2 Smilde'94 5 Gomos 4
Smilde'94 2 Achilles 1894 3 Smilde'94 4
Beilen 4 Eext 2 Eext 3
Ruinerwold 3 Wijster 3 Yde de Punt 2
Asser Boys 3 Stanfries 4 GKC 2
Hoogeveen 3 S.V. Hoogersmilde 3 Tynaarlo 4
LEO (Loon) 3 Beilen 7 Beilen 6
VKW 3 Fochteloo FC 3 Gieten 5
Stanfries 2 HHCombi 3 S.V. Hoogersmilde 4
HHCombi 2 HOC 3 Annen 4

Op zondag 6 september begint de competitie voor S.V. Hoogersmilde 1 met een uit wedstrijd tegen De Wilper Boys 1.

Zondag 13 september is de eerste thuis wedstrijd tegen SVMH 1 uit Niebert.

Rest programma volgt op een later tijdstip.

De tegenstanders voor de beker van S.V. Hoogersmilde 1  zijn:

Heiligerlee 1 (derde klasse C)

Amicitia VMC 1 (tweede klasse L)

HFC '15  1 (vierde klasse C)

 

  4e klasse B
   
1 Surhuisterveen 1
2 Thor 1
3 Mildam 1
4 Wilper Boys De 1
5 Harkema Opeinde 1
6 Sportclub Makkinga 1
7 Smilde'94 1
8 Gorredijk 1
9 Jubbega 1
10 Read Swart 1
11 SVMH 1
12 S.V. Hoogersmilde 1
13 Nieuweschoot 1
14 ODV 1

Beste gymnasten

Zoals jullie bekend is gaat het met de rug van Annelies niet zo goed. Zij heeft besloten om een rustperiode in te lassen en probeert na de vakantie de draad weer op te pakken. We gaan ervan uit woensdag 2 september weer te beginnen.

Er is weer plaats voor nieuwe leden dus geef je op bij Tineke Pieters.

Groeten Tineke

Email Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

F 2:

Keeno, Ilse, Julia, Ruben, Sem, Luca, Ido, Morris

Leider: Heino Kraak

 

F 1:

Tygo, Jop, Dennis, Jesse, Jorn, Silvan, Jari, Aart-Jan

Leider : Ralf Hindriks

 

E 1:

Ivar, Tygo, Henk-Jan, Arjan, Tristo, Rosalie, Jan, Babet, Patrick, Milan, Yasmin

 

Leider: Arnold Blijsie

 

D 1:

Feline, Kim, Nathalie, Stijn, Jessey, Giacomo, Robert-Jan, Teun, Mika, Siebe, Mark, Sofie, Yorick

 

Leiders: ??

 

B 1:

Justin, Luuk, Daniel, Richard, Joost, Iris, Sanne, Jorinda, Ricardo, Bram, Jop, Kevin, Nina, Dion, Rilana

 

Leiders : ??

 

We zijn nog dringend op zoek naar leider(s) voor de D1 en B1!!

Wie kan en wil deze jeugd begeleiden en coachen ??

Lijkt je dit een leuke uitdaging?, dan kun je contact opnemen met:

Gerrit a/h Rot  of Arnold Blijsie

Mix-teams
Dinsdag 2 juni 2015
Plaats Team
   1     Smurftastisch
   2     FC Waninge
   3     Dream Team
   4     Bier Team
   5     Friends
   6     De Rakkers

2e Divisie
Woensdag 3 juni 2015
Plaats Team
   1     Van Veen-/Adr. Pauwstraat 2
   2     Roelfsemaweg
   3     Obbinkstraat
   4     Rijksweg 2
   5     Vaartweg 2

1e Divisie
Donderdag 4 juni 2015
Plaats Team
   1     Rijksweg 3
   2     HULB
   3     KylstraatVan
   4     Marcelisstraat 2
   5     Veen-/Adr. Pauwstraat 1

Eredivisie
Vrijdag 5 juni 2015.
Plaats Team
   1     Rijksweg 1
   2     Geeuwenbrug
   3     Marcelisstraat 1
   4     Vaartweg 1
   5     Sportlaan/Hulzebosstraat

Vanavond 9 juni aanvang 20.00 uur is een kennis making training van onze nieuwe trainer Martijn Hut.