De spelers voor zondag 11 december

R Koopmans, S Trul, G Bosma, M Bel, K vd Born, R Moes, P Moes, J Koers, A Boer, R van Stein, J Gerding, R Hatzmann, J Offerein en R Vredeveld

Spelers aanwezig: 09:15 uur

Scheidsrechter: B Bruins

Kantinedienst: Richard Moes & Jos Offerein 

De spelers voor Zondag 11 december:

M v Aken, B vd Born, F Dekker, G Dijkstra, A Gol, J Hatzmann, T Holst, C Hummel,

J Koenrades, P Mast, J Sipma, R Trul, A Vredeveld, A Westerhof, R Zoer,

Wassen: J Koenrades.

Vertrek: 09.00 uur.

Aanvang: 10.00 uur.

Voor de wedstrijd zondag 10 december om 14.00 uur thuis tegen Wijster worden de volgende spelers verwacht.

Matthijs Pieters, Marko Bultstra, Konrad Blauw, Marc Boerma, Lucas Joling, Nathan aan het Rot, Pascal Hatzmann, Robin Hatzmann, Gijs van Aken, Robin Wever, Joost Boerma, Michel Smidt, Wilco Vochteloo, Henry Koers, Sebastiaan Gryglicki. 

Aanvang: 13.00 uur aanwezig.

Kantine: Pascal Hatzmann en Robin Wever. Vanaf 13.00 uur iemand in de kantine.

Kleedkamers Nathan aan het Rot en Gijs van Aken..

Grensrechter Cor Boerma.

Trainer: Martijn Hut.

Leiders Arno Westerhof en Frank Bultstra. 

Voor de wedstrijd zondag 4 december om 14.00 uur uit tegen Pesse worden de volgende spelers verwacht.

Matthijs Pieters, Marko Bultstra, Konrad Blauw, Marc Boerma, Lucas Joling, Pascal Hatzmann, Robin Hatzmann, Gijs van Aken, Richard Moes, Joost Boerma, Michel Smidt, Wilco Vochteloo, Sebastiaan Gryglicki, Timo Stegman. 

Vertrek: 12.30 uur.

Trainer: Martijn Hut.

Leiders Arno Westerhof en Frank Bultstra.

De spelers voor zondag 4 December

W Flokstra, A Boer, R Hatzmann, G Bosma, R Grit, P Moes, R van Stein, J Koers, J Offerein, M Bel, K vd Born, B vd Born, J Gerding, T Holst en R Vredeveld

Vertrek: 09:30 uur

Aanvang wedstrijd: 10:30 uur

 

De spelers voor Zondag 4 december:

M van Aken, F Dekker, T Giateli, A Gol, J Hatzmann, C Hummel, J Klokker, R Koenrades,

R Koopmans, H Kraak, P Mast, J Sipma, R Trul, A Vredeveld, R Zoer.

Wassen: A Vredeveld.

Kleedkamer: J Klokker, H Kraak.     Kantine: C Hummel, P Mast. (09.00 uur aanwezig)

Scheidsrechter: R Vredeveld.    Grensrechter: W Knorren.

Aanwezig: 09.15 uur.    Aanvang: 10.00 uur

De spelers voor zondag 27 november

W Flokstra, S Trul, G Bosma, R Grit, R Koopmans, J Koers, A Boer, J Offerein, K vd Born, M Bel, S Gryglicki, J Gerding, P Moes, T Holst, R Moes en B vd Born

Spelers aanwezig 09:15 uur

Scheidsrechter: B Bruins

Kantinedienst: R Grit & J Koers

Voor de wedstrijd zondag 27 november om 14.00 uur thuis tegen Smilde 94 worden de volgende spelers verwacht.

Matthijs Pieters, Marko Bultstra, Konrad Blauw, Marc Boerma, Lucas Joling, Nathan aan het Rot, Pascal Hatzmann, Robin Hatzmann, Gijs van Aken, Robin Wever, Joost Boerma, Michel Smidt, Wilco Vochteloo, Henry Koers, Timo Stegman. 

Aanvang: 13.00 uur aanwezig.

Kantine: Marc Boerma, Henry Koers en Wilco Vochteloo. Vanaf 13.00 uur iemand in de kantine.

Kleedkamers Pascal Hatzmann en Robin Wever.

Grensrechter Cor Boerma.

Trainer: Martijn Hut.

Leiders Arno Westerhof en Frank Bultstra.