De bekerindeling en de competitie is bekend, kortom we kunnen ons weer gaan richten op een nieuw voetbal seizoen 2016-2017.

 

De voorbereiding ziet er als volgt uit:

Datum                  aanvang                             Thuis                                                  Uit

09-08-2016         20:00     Training

11-08-2016         20:00     Training

14-08-2016         10:30     Ochtend training

                         12:30     Soep

                         13:30     Middag training

 

16-08-2016         19:30     oefenwedstrijd                 sv Hoogersmilde              vs           Beilen 2

18-08-2016         20:00     Training

21-08-2016         14:00    Bekerwedstrijd                 sv Hoogersmilde              vs           Diever/Wapse

23-08-2016         20:00     Training

25-08-2016         ?????    Bekerwedstrijd                 sv Hoogersmilde              vs           Dwingeloo

28-08-2016         14:00    Bekerwedstrijd                 sv Hoogersmilde              vs           Uffelte

30-08-2016         20:00     Training

01-09-2016         20:00     Training

04-09-2016         14:00     Aanvang competitie

Zorg bij de training dat je om 20:00 uur op het veld staat.

 

Hiervoor worden de volgende spelers uitgenodigd:

Gijs van Aken, Timo en Tom Stegman, Remmelt en Pascal Hatzmann, Nathan aan het Rot, Michel Smit, Marc Boerma, Tom Koerts, Mathijs Pieters, Sander Klein, Marco Bultstra, Konrad Blauw, Matthieu Bel, Willem Flokstra, Gerrit Bosma, Jos Offerein, Rens van Stein, Robin Wever, Wilco Fochteloo, Ronald Koopmans, Sebastiaan Gryglicki, Djustin Bel, Melvin Vredeveld, Robin Hatzmann, Arjan Boer, Simon Trul, Richard Grit.

Heb je nog vakantie of kun je een keer niet meld dit dan aan:

Frank Bultstra  06-13779797, Arno Westerhof 06-11150910 of Martijn Hut 06-23243416.

 

Bij deze de poule indeling voor de beker voor het eerste elftal seizoen 2016/2017

Uffelte 1

Diever-Wapse 1

SV Hoogersmilde 1

Dwingeloo 1

Hieronder vindt u de indeling van de jeugdteams van S.V. Hoogersmilde.

Vanaf seizoen 2016/"17 krijgen de jeugdteams een andere benaming en wel JO dat

wil zeggen Jeugd Onder en dan een leeftijd, dus geen F t/m A meer.

Het jeugdbestuur heeft ervoor gekozen om 5 teams samen te stellen om alle jeugdleden

zoveel mogelijk te laten voetballen.

Bij de Jeugd Onder 15 (JO15) hebben we maar 10 spelers en gaan spelers uit 

JO13 en JO17 in roulatie meedraaien.

De andere keuze was geen JO15 en die spelers verdelen over de JO13 en

de JO17, maar dan zouden er elke zaterdag spelers teleurgesteld thuis moeten blijven.

Dit houdt wel in dat alle spelers in teamverband moeten denken(met behulp van ouders/verzorgers)

om dit in goede banen te leiden.

 

Met vriendelijke groet,

Het jeugdbestuur.

 

JO9(F):

Dijk L van, Donker L, Eleveld S, Gropstra I, Kraak M, Kramer R, Trul K, Wolf I.

JO11(E):

Berg AJ vd, Dijk S van, Grit J, Haveman D, Hindriks T, Klokker J, Schievink J, Wierda J, Wolf J.

JO13(D):

Bakker M, Blijsie I, Boerma A, Donker HJ, Giateli T, Gropstra SI, Hatzmann R, Klokker M, Kramer B, 

Schievink J, Talen S, Trul T, Waninge M.

JO15(C):

Alsed A, Boer RJ, Dijkstra K, Duker F, Estanbouli M, Hallar A, Hatzmann T, Ma M, Nijland G,

Pieters J.

JO17(B):

Aken J van, Alaboud R, Berg I vd, Beute J, Boerma J, Dijkstra S, Eid O, Flokstra M, Giateli D,

Hollander R de, Kanzoua M, Olthuis D, Robbemont J, Scholing N, Vries B de.

 

Indeling Zondag 4e klasse E.

Havelte

IJhorst

Old Forward

Oranje Zwart

OVC'21

Pesse

S.V. Hoogersmilde

Smilde'94

Steenwijkerwold

USV

Veno

Wacker

Wijster

 

Wie had dat verwacht van vorig jaar 1 punt tekort naar dit seizoen bovenaan de top! Wat er vorig aan ontbrak was dit jaar wel aanwezig. Een nieuw tenue gesponsord door Erik Pieters van Hoveniersbedrijf Pieters en de trainingspakken gesponsord door Kalkzandsteenfabriek Calduran zorgde niet alleen voor extra flair maar ook voor een sportieve impuls. Dit samen met veel inzet en motivatie van de trainer heeft tot dit geweldige resultaat geleidt. Een pluim voor de dames die ook nog een mooie bos bloemen van het bestuur van SV Hoogersmilde kregen.

Mix-teams  Woensdag 8 juni 2016       

Plaats     Team  

  1          FC Waninge  

  2          De Bandieten  

  3          JoLo  

  4          Friends  

  5          Beachboys 

  6          Roelfsemaweg   

           

1e Divisie  Donderdag 9 juni 2016      

Plaats     Team  

  1         Hulzebosstraat (promotie naar de vrijdag)  

  2         HULB  

  3         Sportlaan   

  4         Kylstraat   

  5         Marcelisstraat 2    

        

Eredivisie  Vrijdag 10 juni 2016       

Plaats    Team  

  1         Rijksweg 1  

  2         Geeuwenbrug  

  3         Marcelisstraat 1  

  4         Rijksweg 2 

  5         Vaartweg (degradatie naar de donderdag)              

Maandagmorgen van 8.30 uur tot 10.00 uur.

Schoonmaken van de kantine.

Dames wie helpt ons uit de brand. U wilt toch ook dat Uw kind in een schone kantine komt.

Alleen in het seizoen 1x per maand 1 1/2 uur helpen met schoonmaken van de kantine, geen toiletten.

Meer informatie en opgave kunt U krijgen bij Annie Koenrades telefoon: 0592-459473.

Of kom gerust langs op de maandag morgen.

Beslist geen verplichting maar met zijn allen redden wij het wel.

De kantine commissie.

 

Agenda algemene ledenvergadering afdeling voetbal S.V. Hoogersmilde.

 

Datum: 26 mei 2016 om 21.00 uur.

 

1.  Opening.

 

2.  Ingekomen stukken en mededelingen.

 

3.  Bestuurszaken.

     Aftredend als secretaris Richard Vredeveld.

     Kandidaat Klaas Snijder.

     Afscheid als leider 1e elftal Henk Suurd.

     Voorstellen nieuwe leiders Arno Westerhof en Frank Bulstra.

 

4.  Veldzaken.

     Veranderingen ingang kantine, en op en aan het speelveld.

 

5.  Jeugd.

     Veranderingen, team indelingen.

 

6.  Senioren.

     Nieuw beleid selectie spelers.

     Trainingsavonden senioren. 

     Scheidsrechters senioren.

 

7.  Rondvraag.

 

8.  Afsluiting.