De spelers voor zondag 30 september:

M v Aken, D Bel, P Bel, G Bosma, F Dekker, G Dijkstra, A Gol, D Gol, P Flokstra, J Hatzmann,

A Hulst, T Holst, J Koenrades, P Mast, R Moes, R Trul, R Zoer.

Wassen: J Koenrades.

Vertrek: 09.00 uur.            Aanvang: 10.00 uur.

Voor de competitiewedstrijd zondag 30 september om 14.00 uur THUIS tegen Sellingen 1 worden de volgende spelers verwacht. 

Willem Flokstra, Willem Vos, Michel Smidt, Ricardo de Hollander, Jop van Aken, Nathan aan het Rot, Joost Boerma,  Gijs van Aken, Henry Koers, Marko Bultstra, Henry Koers, Sebastiaan Gryglicki, Robin Hatzmann, Marc Boerma.

Trainer Harmen Woudenberg.

Aanwezig 13.00 uur.

Kantine: Gijs en Henry.

Kleedkamers: Jop en Ricardo.

De spelers voor zondag 23 September

Ralf Hindriks, Mischa Vredeveld, Simon Trul, Johan Koers, Arjan Boer, Patrick Moes, Dion Giateli, Matthieu Bel, Robin Wever, Johan Gerding, Jos Offerein, Michel Smidt en Ronald Vredeveld.

Vertrek 09:00 uur

Aanvang wedstrijd 10:00 uur

De spelers voor zondag 23 september:

M v Aken, D Bel, P Bel, G Bosma, F Dekker, G Dijkstra, T Giateli, A Gol, D Gol, J Hatzmann, 

A Hulst, C Hummel, T Holst, J Koenrades, P Mast, R Moes, G aan het Rot, R Zoer.

Wassen: P Flokstra.                   Kleedkamers: M v Aken, T Giateli.

Kantine: G Dijkstra, J Bel.

Scheidsrechter: B Bruins.            Grensrechter: W Knorren.

Aanwezig: 09.15 uur                   Aanvang: 10.00 uur

Voor de eerste competitiewedstrijd zondag 23 september om 14.00 uur UIT tegen PJC 1 (Nieuwe Pekela)worden de volgende spelers verwacht. 

Willem Flokstra, Willem Vos, Ricardo de Hollander, Jop van Aken, Nathan aan het Rot, Joost Boerma,  Gijs van Aken, Henry Koers, Marko Bultstra, Henry Koers, Robin Hatzmann, Marc Boerma.

Trainer Harmen Woudenberg.

Vertrek 12.15 uur.

De spelers voor zondag 16 September

Sebastian Gryglicki, Mischa Vredeveld, Simon Trul, Johan Koers, Arjan Boer. Patrick Moes, Remmelt Hatzmann, Dion Giately, Matthieu Bel, Robin Wever, Melvin Vredevled en Ronald Vredeveld

Vertrek 09:00 uur

Aanvang wedstrijd 10:00 uur

De spelers voor zondag 16 september:

D Bel, P Bel, G Bosma, F Dekker, T Giateli, A Gol, P Flokstra, J Hatzmann, A Hulst, C Hummel,

T Holst, J Klokker, J Koenrades, P Mast, R Moes, R Trul, R Zoer.

Wassen: A Hulst.

Kleedkamer: F Dekker, T Holst.           Kantine: A Gol, J Klokker. (09.00 uur aanwezig)

Aanwezig: 09.15 uur.           Aanvang: 10.00 uur.

Scheidsrechter: B Bruins,         Grensrechter: W Knorren.

De oefenwedstrijd van Hoogersmilde 1 die voor vanavond gepland staat gaat niet door. Er wordt om 20.00 uur getraind.

Komende donderdag 13 september wordt er geoefend tegen Engelbert 1 thuis om 8 uur.