Spelers voor zondag 31 augustus

H Bosma, B v/d Born, K v/d Born, A Bultstra, J Gerding, A Hulst, P Moes, M Pieters, A Rakhorst, J Sluiter, A Vredeveld, R Trul, Jan Hatzmann, P Mast

Wassen: J Gerding

Kleedkamers: A Rakhorst en M Pieters

Kantine: B v/d Born en J Sluiter

Aanwezig: 09.15 uur

Aanvang 10.00 uur

Voor de beker wedstrijd Sweel 1 - SvHoogersmilde 1 op zondag 31 Augustus, worden de volgende spelers verwacht:

Ronald Koopmans, Michel Smidt, Tom Stegman, Mischa Vredeveld, Remmelt Hatzmann, Konrad Blaauw, Nathan a/h Rot, Pascal Hatzmann, Janko Wanninge, Frank Bulstra, Mark Boerma, Randy Hatzmann, Vincent de Theije, Marko Bulstra

Assistent Scheidsrechter: Richard Vredeveld

Vertrek: 12:30

 

Spelers voor donderdag 28 augustus:

B v/d Born, K v/d Born, A Bultstra, A Hulst, M Pieters, A Rakhorst, J Sluiter, V de Theije, S Bosma, J Koers, M Vredeveld, J Offerein en R Wever

Wassen: A Hulst

Vertrek: 18.00 uur

Aanvang: 18.45 uur

 

De wedstrijd van woensdagavond  27 aug is afgelast.

Dinsdagavond 26 augustus is er geen training voor de senioren.

Het eerste speelt thuis voor de beker en woensdagavond speelt het tweede voor de beker.

Donderdag 28 augustus is er weer training voor het eerste om 20.00 uur en voor de rest van de senioren om 19.30 uur.

Het derde speelt dan zijn beker wedstrijd.

De wedstrijd VKW 3 - SV Hoogersmilde 2 van a.s zondag 24 aug is afgelast

Wedstrijd is verplaatst naar donderdag 4 September aanvang 18:45 uur

Voorlopige spelers voor zondag 24 augustus

H Bosma, B v/d Born, K v/d Born, A Bultstra M Hulst, P Moes, M Pieters, J Sluiter en V de Theije

Wassen: H Bosma

Kleedkamers: K v/d Born en A Bultstra

Kantine: M Hulst en P Moes

Aanwezig: 09.15

Aanvang 10.00 uur

Vanaf 18 augustus beginnen de trainingen voor de jeugd weer.

Team Dag Tijden     Trainer

.

           

.

F1 Dinsdag 18:00 tot 19:00     Willem Flokstra

.

F1 Donderdag 18:00 tot 19:00     Willem Flokstra

.

           

.

E1 Dinsdag 18:30 tot 19:30     Janko Waninge en Marko Bultstra

.

E1 Donderdag 18:30 tot 19:30     Janko Waninge en Marko Bultstra

.

           

.

D1 Dinsdag 19:00 tot 20:00     Timo Stegman en Nathan a/h Rot

.

D1 Donderdag 19:00 tot 20:00     Nathan a/h Rot

.

           

.

B1 Maandag 18:30 tot 19:30     Peter Mast

.

B1 Woensdag 18:30 tot 19:30     Peter Mast
             

.

 Keeperstraining  Donderdag  18:45 tot 19:45      Arno Westerhof

.

           

.

           

.

           

.