De spelers voor zondag 31 maart:

M v Aken, D Bel, G Bosma, F Dekker, G Dijkstra, T Giateli, A Gol, D Gol,

J Hatzmann, A Hulst, C Hummel, P Mast, G aan het Rot, A Vredeveld.

Wassen: F Dekker.

Vertrek 09.00 uur.      Aanvang 10.00 uur.

De spelers voor donderdagavond 28 maart

Seije Bosma, Mischa Vredeveld, Simon Trul, Johan Koers, Arjan Boer, Melvin Vredeveld, Jos Offerein,  Robin Wever, Ronald Vredeveld, Ricardo den Hollander, Sebastian Gryglicki en Gerrit Bosma.

Vertrek 19:00 uur

Aanvang wedstrijd 20:00 uur

Voor de competitiewedstrijd zondag 24 maart om 14.00 uur UIT tegen Heiligerlee  worden de volgende spelers verwacht.   

Willem Flokstra, Willem Vos, Jop van Aken, Nathan aan het Rot, Joost Boerma, Marko Bultstra, Henry Koers, Wilko Vochteloo, Robin Hatzmann, Marc Boerma, Lukas Joling, Pascal Hatzmann, Gijs van Aken, Michel Smidt.

Trainer Harmen Woudenberg.

Vertrek 11.45 uur. (Eerst overleg thuis in de kleedkamer)

 

De spelers voor zondag 24 Maart

Seije Bosma, Simon Trul, Mischa Vredeveld, Richard Moes, Johan Koers, Patrick Moes, Melvin Vredeveld, Ricardo den Hollander, Robin Wever, Ronald Vredeveld, Arjan Boer en Arjan Hulst.

Vertrek : 09:15 uur

Aanvang wedstrijd 10:30 uur

De spelers voor zondag 24 maart:

D Bel, G Bosma, G Dijkstra, T Giateli, A Gol, D Gol, J Hatzmann, A Hulst, C Hummel

T Holst, J Koenrades, P Mast, G aan het Rot, R Trul.

Wassen: D Bel.

Kleedkamers: G Dijkstra, A Hulst.     Kantine: J Hatzmann, D Gol.

Scheidsrechter: B Bruins.              Grensrechter: W Knorren.

Aanwezig: 09.15 uur.              Aanvang 10.00 uur.

Zaterdag 23 maart vertrek 9.00 uur aanvang wedstrijden 10.00 uur. terrein Witteveen.

De volgende spelers worden verwacht: Lieke, Luuk, Noa, Collin, Romy, Milan, Rick en Jinno.

Na maanden van voorbereiding gaat zaterdag het echte werk beginnen, voor het eerst gaan onze kabouters voetballen tegen onze buurtgenoten uit de gemeente Midden Drenthe. De trainingen zijn zeer goed bezocht dus de verwachtingen zijn hoog. Natuurlijk staat plezier voorop maar S.V. Hoogersmilde wil even laten zien waar we staan in de gemeente Midden Drenthe.

De volgende teams doen mee Beilen 4 teams, SV Hoogersmilde 2 teams, VKW 2 teams, Pesse 1 team en WNBC 1 team.

Leiders zijn Bartje Bruins en Mischa Vredeveld.

Wij spelen in twee poules van 5 teams dus 4 wedstrijden van 8 minuten.

Supporters zijn welkom, bij voldoende belangstelling regelen we voor een volgende keer "De Bus".

Veel plezier en succes,

jullie trainer,

Richard Vredeveld.

 

De spelers voor zondag 17 Maart

Arno Westerhof, Simon Trul, Johan Koers, Arjan Boer, Patrick Moes, Melvin Vredeveld, Robin Wever, Johan Gerding, Richard Moes, Jos Offerein, Ronald Vredeveld, Ricardo den Hollander, Marc Boerma en Gerrit Bosma.

Spelers aanwezig: 09:15 uur

Scheidsrechter: R Vredeveld

Kantinedienst: Arjan Boer & Patrick Moes