Vanaf 18 augustus beginnen de trainingen voor de jeugd weer.

Team Dag Tijden     Trainer

.

           

.

F1 Dinsdag 18:00 tot 19:00     Willem Flokstra

.

F1 Donderdag 18:00 tot 19:00     Willem Flokstra

.

           

.

E1 Dinsdag 18:30 tot 19:30     Janko Waninge en Marko Bultstra

.

E1 Donderdag 18:30 tot 19:30     Janko Waninge en Marko Bultstra

.

           

.

D1 Dinsdag 19:00 tot 20:00     Timo Stegman en Nathan a/h Rot

.

D1 Donderdag 19:00 tot 20:00     Nathan a/h Rot

.

           

.

B1 Maandag 18:30 tot 19:30     Peter Mast

.

B1 Woensdag 18:30 tot 19:30     Peter Mast
             

.

 Keeperstraining  Donderdag  18:45 tot 19:45      Arno Westerhof

.

           

.

           

.

           

.

         

Vrijdag 29 augustus aanvang 19.00 uur.

 

Wie heeft nog een paar sokken van het 4e elftal thuis 

gaarne inleveren bij G aan het Rot Bosweg 2.

bij voorbaat dank.

Op zondag 17 augustus speelt SV Hoogersmilde 1 in Dwingeloo tegen derde klasser Dwingeloo 1 aanvang 14.00 uur.

Zondag 10 augustus aanvang 11.00 uur begint de training weer voor de selectie.

Dinsdag 12 augustus aanvang 19.30 uur begint de training voor de overige senioren.

Voor beker programma klik op Voetbal.

Dus 24 augustus zijn de eerste wedstrijden.

Doe mee met Coach van het jaar en vul in bij favoriete club SV Hoogersmilde.

Succes.

S.V. Hoogersmilde 2: Reserve 4e klasse 6.

HHCombi 2, FC Assen 3, VKW 3, LEO (Loon) 2, Peize 3, Asser Boys 3, Achilles 1894 3, Smilde '94 2, S.V. Hoogersmilde 2, VAKO 3, SGO 1, Nieuw Buinen 3.

S.V. Hoogersmilde 3: Reserve 6e klasse 13.

Sweel 4, S.V. Hoogersmilde 3, LEO (Loon) 4, Witteveense Boys'87 2, KSC 3, EEC 2, Wijster 3, Eext 2, Beilen 5, Smilde '94 3, SGO 2.

S.V. Hoogersmilde 4: Reserve 6e klasse 9.

Annen 7, HHCombi 4, S.V. Hoogersmilde 4, LEO (Loon) 5, Peize 5, Asser Boys 6, Achilles 1894 4, Gomos 6, Gomos 5, SVDB 3,VAKO 4, SVZ 2.

Indeling S.V. Hoogersmilde 2 beker:

HH COMBI 2

Smilde '94 2

VKW 3

S.V. Hoogersmilde 2.

 

indeling S.V. Hoogersmilde 3 beker:

Beilen 5

Dwingeloo 5

Hoogeveen 4

S.V. Hoogersmilde 3.