Zondag 10 augustus aanvang 11.00 uur begint de training weer voor de selectie.

Dinsdag 12 augustus aanvang 19.30 uur begint de training voor de overige senioren.

Voor beker programma klik op Voetbal.

Dus 24 augustus zijn de eerste wedstrijden.

Doe mee met Coach van het jaar en vul in bij favoriete club SV Hoogersmilde.

Succes.

S.V. Hoogersmilde 2: Reserve 4e klasse 6.

HHCombi 2, FC Assen 3, VKW 3, LEO (Loon) 2, Peize 3, Asser Boys 3, Achilles 1894 3, Smilde '94 2, S.V. Hoogersmilde 2, VAKO 3, SGO 1, Nieuw Buinen 3.

S.V. Hoogersmilde 3: Reserve 6e klasse 13.

Sweel 4, S.V. Hoogersmilde 3, LEO (Loon) 4, Witteveense Boys'87 2, KSC 3, EEC 2, Wijster 3, Eext 2, Beilen 5, Smilde '94 3, SGO 2.

S.V. Hoogersmilde 4: Reserve 6e klasse 9.

Annen 7, HHCombi 4, S.V. Hoogersmilde 4, LEO (Loon) 5, Peize 5, Asser Boys 6, Achilles 1894 4, Gomos 6, Gomos 5, SVDB 3,VAKO 4, SVZ 2.

Indeling S.V. Hoogersmilde 2 beker:

HH COMBI 2

Smilde '94 2

VKW 3

S.V. Hoogersmilde 2.

 

indeling S.V. Hoogersmilde 3 beker:

Beilen 5

Dwingeloo 5

Hoogeveen 4

S.V. Hoogersmilde 3.

 

Het programma voor S.V. Hoogersmilde 1 is bekend.

Op 7 september begint de competitie met een uitwedstrijd tegen Steenwijker Boys 1.

het volledige programma volgt maar noteer alvast 23 november Smilde '94 1 - S.V. Hoogersmilde 1.

Hierbij het beker programma van S.V. Hoogersmilde 1.

24- augustus Wedde 1 - S.V. Hoogersmilde 1 aanvang 14.00 uur.

28- augustus S.V. Hoogersmilde 1 - G.K.C. 1 aanvang 18.45 uur.

31- augustus Sweel 1 - S.V. Hoogersmilde 1 aanvang 14.00 uur.

 

 

Woensdag 9 juli aanvang 22.00 uur NEDERLAND - ARGENTINIË  HALVE FINALE WK.

Kantine open om 21.00 uur

Help NEDERLAND op weg naar de FINALE, wegens groot succes is de kantine weer open voor alle supporters van ORANJE.

Inleg € 10,= p.p. dan vrije consumpties.

 

 

Indeling vierde klasse B:

Bakkeveen, Gomos, Haulerwijk, Havelte, LEO, nieuw Roden, Smilde'94, SV Hoogersmilde, sc makkinga, Steenwijker boys, Steenwijkerwold, Wijster en Zevenhuizen.