Sportvereniging SV Hoogersmilde en de Buurtsportcoaches van Midden-Drenthe organiseren op vrijdag 14 maart van 19.00-21.00 uur op sportpark De Bosrand een Kick-off.

Er zal tijdens dit evenement een spectaculaire show plaatsvinden door Nederlands Kampioen freestyle voetbal Rowdy Heinen. Verder zullen er clinics gegeven worden op verschillende sportgebieden waaraan iedereen deel kan nemen en kunt u zich laten informeren over alle  sport- en beweegactiviteiten in Hoogersmilde. Het definitieve programma zal na de voorjaarsvakantie bekend worden gemaakt. De Buurtsportcoaches en SV Hoogersmilde hebben dit evenement georganiseerd om de inwoners te laten zien wat er allemaal op sportgebied te doen is. De Buurtsportcoaches proberen samen met de lokale (sport)partijen meer mensen in beweging te brengen.

Bent u benieuwd naar de spectaculaire show, alle sportmogelijkheden in Hoogersmilde en/of heeft u zin om een avondje lekker te bewegen, noteer dan alvast 14 maart in uw agenda!