Agenda voetbal vergadering  S.V. HOOGERSMILDE 21 mei 2015.

Aanvang 21.00 uur.

 

  1. Opening.
  2. Ingekomen stukken.
  3. Afscheid trainer Martin Reidsma.
  4. Bestuursverkiezing: aftreden: Peter Tamming- vacature, Wim Mast- vacature. Voorzitter Jan Otten treed terug als voorzitter en wordt algemeen bestuurslid. Voorstel Gerrit aan het Rot nieuwe voorzitter.                                Kandidaten voor bestuur en tegenkandidaten voor voorzitterschap kunnen zich aanmelden bij bestuur S.V. Hoogersmilde voor aanvang vergadering.
  5. Team indeling 2015-2016 senioren voorstel 4 teams.
  6. Jeugdbestuur.
  7. Pauze.
  8. Welkom trainer Martijn Hut.
  9. Rondvraag.

 

Bestuur S.V. HOOGERSMILDE.

Correspondentie adres: R. Vredeveld (secretaris) sportlaan 28              

9423 PV Hoogersmilde.