Aflasting vanwege Corona impact.

Via deze weg willen wij U informeren over het genomen bestuursbesluit omtrent de Midden-Drenthe Zomer Cup editie 2020.

Door alle ontwikkelingen en maatregelen met betrekking tot het coronavirus zijn ook wij genoodzaakt actie te ondernemen.

Het kan namelijk zo zijn dat de KNVB de voetbalcompetitie zal opschuiven en daarnaast heeft het verplaatsen van het EK ons mede beïnvloed om deze keuze te maken. Uit voorzorg en feit dat wij niet last minute willen afblazen, is er besloten om vroegtijdig actie te ondernemen. Het toernooi zal niet meer plaatsvinden in 2020.

Nieuwe datum:  Vrijdag 11 en Zaterdag 12 juni 2021.

Wij als bestuur van S.V. Hoogersmilde vinden het natuurlijk ontzettend jammer dat dit evenement niet kan plaatsvinden in het jaar dat S.V. Hoogersmilde 75 jaar bestaat. Maar staan volledig achter dit besluit en wij willen er in 2021 een prachtig en sportief voetbalevenement van maken.

Namens bestuur Midden-Drenthe Zomercup en bestuur voetbal S.V. Hoogersmilde.