Mededeling namens de besturen van v.v. Smilde ‘94, SV Hoogersmilde en BSVV ,

In de afgelopen maanden is er overleg geweest tussen de drie voetbalverenigingen. Deze oriënterende gesprekken hebben plaatsgevonden n.a.v. het verzoek voor samenwerking inzake de juniorenteams. Afzonderlijk zijn er onvoldoende spelers om een JO17 en een JO19 team te formeren. Daarom is er besloten om deze samen te voegen en te starten met 2 x een JO17 en 1 x een JO19 team, welke onderling uitwisselbaar zijn. Op deze manier kunnen we elke speler laten trainen en voetballen op zijn/haar niveau en behouden we spelers voor de club. De spelers blijven lid van de eigen vereniging maar zijn wel speelgerechtigd om uit te komen voor een ander team. In samenspraak met alle betrokkenen is er besloten om een samenwerking aan te gaan voor het seizoen 2023/2024. De komende tijd zullen de punten verder uitgediept worden. Bestuur v.v. Smilde ‘94, bestuur SV Hoogersmilde, Bestuur BSVV