SV Hoogersmilde is de plaatselijke sportvereniging van het Drentse dorp Hoogersmilde, daar gelegen waar de weg Emmen - Drachten de Drentse Hoofdvaart kruist. De TV toren in Hoogersmilde steekt trots boven het dorp uit en wijst u de weg.

TV Toren

De vereniging beschikt over een goede accomodatie. De voetbalvelden liggen aan de bosrand, het hoofdveld heeft een grote overdekte tribune en is voorzien van een prima speelveldverlichting. Ook het trainingsveld is verlicht en er zijn meerdere handbalvelden. Er is voldoende kleedgelegenheid. De sportkantine staat naast de velden en is aangesloten op de sportzaal. De sportzaal is geschikt voor volleybal wedstrijden.

Entree SV Hoogersmilde

SV Hoogersmilde is een omni-vereniging met vier takken van sport.
- Voetbal
- Handbal
- Volleybal
- Gymnastiek

De Bosrand

Mocht u nog vragen hebben neem dan contact op met één van de contact personen.

Tot ziens bij SV Hoogersmilde !