Voor de competitiewedstrijd maandag 22 april om 14.00 uur THUIS tegen Gasselternijeveen worden de volgende spelers verwacht.   

Willem Flokstra, Willem Vos, Jop van Aken, Ricardo de Hollander, Joost Boerma, Marko Bultstra, Sebastiaan Gryglici, Wilko Vochteloo, Seije Bosma, Marc Boerma, Lukas Joling, Pascal Hatzmann, Gijs van Aken, Robin Hatzmann.

Trainer Harmen Woudenberg.

 Aanwezig 13.00 uur.

Kantinedienst: Lucas, Wilko, Nathan.(Is geschorst)

 

Voor de competitiewedstrijd zondag 14 april om 14.00 uur UIT tegen HOC worden de volgende spelers verwacht.   

Willem Flokstra, Willem Vos, Jop van Aken, Nathan aan het Rot, Joost Boerma, Marko Bultstra, Sebastiaan Gryglici, Wilko Vochteloo, Michel Smidt,  Marc Boerma, Lukas Joling, Pascal Hatzmann, Gijs van Aken, Henry Koers.

Trainer Harmen Woudenberg.

 

Vertrek 12.00 uur.

 

De spelers voor zondag 14 april:

M v Aken, G Bosma, D Bell, F Dekker, G Dijkstra, T Giateli, A Gol, D Gol,

C Hummel, J Koenrades, P Mast, G aan het Rot, R Trul, A Vredeveld, R Zoer.

Wassen: A Gol.

Kleedkamers: J Koenrades, P Mast.       Kantine: F Dekker, T Giateli.

Scheidsrechter: B Bruins.          Grensrechter: W Knorren.

Aanwezig: 09.15 uur.       Aanvang: 10.00 uur.

De spelers voor zondag 7 April

Seije Bosma, Johan Koers, Arjan Boer, Michel Smidt, Patrick Moes, Melvin Vredeveld, Matthieu Bel, Robin Wever, Johan Gerding, Ronald Vredeveld, Richard Moes, Jos Offerein en Gerrit Bosma.

Aanvang spelers 09:15 uur

Scheidsrechter : B Bruins

Kantinedienst : Robin Wever & Ronald Vredeveld

 

Voor de competitiewedstrijd zondag 7 april om 14.00 uur THUIS tegen SPW worden de volgende spelers verwacht.   

Willem Flokstra, Willem Vos, Jop van Aken, Nathan aan het Rot, Joost Boerma, Marko Bultstra, Sebastiaan Gryglici, Wilko Vochteloo, Robin Hatzmann, Marc Boerma, Lukas Joling, Pascal Hatzmann, Gijs van Aken, Henry Koers.

Trainer Harmen Woudenberg.

Aanwezig 13.00 uur. 

Kantine: Joost en Willem Flokstra.

Kleedkamers: Sebastiaan en Nathan.

 

De spelers voor zondag 31 Maart

Seije Bosma, Mischa Vredeveld, Simon Trul, Johan Koers, Arjan Boer, Patrick Moes, Melvin Vredeveld, Matthieu Bel, Robin Wever, Jos Offerein, Richard Moes, Ricardo den Hollander en Johan Gerding.

Vertrek 09:00 uur

Aanvang wedstrijd: 10:00 uur