De spelers voor zondag 28 oktober:

M van Aken, G Bosma, D Bell, F Dekker, G Dijkstra,  P Flokstra, T Giateli, J Hatzmann,

A Hulst, C Hummel, T Holst, J Klokker, J Koenrades, R Moes, R Trul, R Zoer.

Wassen: T Giateli.

Kleedkamers: J Klokker, C Hummel.              Kantine: P Flokstra, A Hulst.

Scheidsrechter: B Bruins.            Grensrechter: W Knorren.

Aanwezig: 09.15 uur.       Aanvang: 10.00 uur

De spelers voor zondag 28 Oktober

Ralf Hindriks, Mischa Vredeveld, Simon Trul, Johan Koers, Arjan Boer, Patrick Moes, Dion Giateli, Melvin Vredeveld, Matthieu Bel, Robin Wever, Pascal Hatzmann, Jos Offerein, Richard Moes, Ricardo den Hollander en Ronald Vredeveld.

Vertrek: 09:00 uur

Aanvang wedstrijd: 10:00 uur

Voor de competitiewedstrijd zondag 28 oktober om 14.00 uur UIT tegen MOVV 1 worden de volgende spelers verwacht. 

Willem Flokstra, Willem Lucas Joling, Jop van Aken, Nathan aan het Rot, Ricardo de Hollander, Joost Boerma,  Gijs van Aken, Marko Bultstra,  Henry Koers, Sebastiaan Gryglicki, Robin Hatzmann, Marc Boerma.

Trainer Harmen Woudenberg.

Vertrek 12.00 uur.

De spelers voor zondag 21 Oktober

Ralf Hindriks, Mischa Vredeveld, Simon Trul, Johan Koers, Marek Radoslaw, Dion Giately, Matthieu Bel, Robin Wever, Johan Gerding, Patrick Moes, Ronald Vredeveld, Richard Moes, Arjan Boer, Pascal Hatzmann en Willem Vos.

 

Aanvang spelers 09:15 uur

Scheidsrechter: B Bruins

Kantinedienst Ronald Vredeveld & Ralf Hindriks

Voor de competitiewedstrijd zondag 21 oktober om 14.00 uur THUIS tegen Wedde 1 worden de volgende spelers verwacht. 

Willem Flokstra, Willem Vos, Michel Smidt, Jop van Aken, Nathan aan het Rot, Jos Offerein, Joost Boerma,  Gijs van Aken, Marko Bultstra,  Henry Koers, Sebastiaan Gryglicki, Robin Hatzmann, Marc Boerma.

Trainer Harmen Woudenberg.

Aanwezig 13.00 uur.

Kantine: Willem Vos en Joost Boerma.

Kleedkamers: Gijs en Nathan.

Voor de competitiewedstrijd zondag 14 oktober om 14.00 uur THUIS tegen Gieterveen 1 worden de volgende spelers verwacht. 

Willem Flokstra, Willem Vos, Michel Smidt, Jop van Aken, Nathan aan het Rot, Jos Offerein, Joost Boerma,  Gijs van Aken, Lucas Joling, Arjan Boer, Henry Koers, Sebastiaan Gryglicki, Robin Hatzmann, Marc Boerma.

Trainer Harmen Woudenberg.

Aanwezig 13.00 uur.

Kantine: Nathan en Jop.

Kleedkamers: Joost en Sebastiaan.