Sinds dit jaar speelt S.V. Hoogersmilde mee met de "kabouter" JO7 competitie in Midden Drenthe.

Zaterdag a.s. 4 mei spelen de teams hun toernooi in Hoogersmilde aanvang 10.00 uur tot 11.30 uur.

Er doen 10 teams mee uit Midden Drenthe en ze spelen 4x 8 minuten op een klein veld.

S.V. Hoogersmilde speelt met 2 teams mee.

Voor de competitiewedstrijd zonndag 28 april om 14.00 uur THUIS tegen Heiligerlee worden de volgende spelers verwacht.   

Willem Flokstra, Willem Vos, Jop van Aken, Nathan aan het Rot, Sebastiaan Gryglici, Joost Boerma, Marko Bultstra, Wilko Vochteloo, Henry Koers, Marc Boerma, Lukas Joling, Pascal Hatzmann, Gijs van Aken, Robin Hatzmann.

Trainer Harmen Woudenberg.

 Aanwezig 13.00 uur.

Kantinedienst: Henry en Marc.

 

De spelers voor  zondag 28 april:

M v Aken, D Bel, P Bel, G Bosma, F Dekker, G Dijkstra, T Giateli, A Gol, D Gol,

P Flokstra, A Hulst, P Mast, R Trul.

Wassen: G Dijkstra.

Vertrek: 09.00 uur.         Aanvang: 10.00 uur.

Voor de competitiewedstrijd maandag 22 april om 14.00 uur THUIS tegen Gasselternijeveen worden de volgende spelers verwacht.   

Willem Flokstra, Willem Vos, Jop van Aken, Ricardo de Hollander, Joost Boerma, Marko Bultstra, Sebastiaan Gryglici, Wilko Vochteloo, Seije Bosma, Marc Boerma, Lukas Joling, Pascal Hatzmann, Gijs van Aken, Robin Hatzmann.

Trainer Harmen Woudenberg.

 Aanwezig 13.00 uur.

Kantinedienst: Lucas, Wilko, Nathan.(Is geschorst)

 

Voor de competitiewedstrijd zondag 14 april om 14.00 uur UIT tegen HOC worden de volgende spelers verwacht.   

Willem Flokstra, Willem Vos, Jop van Aken, Nathan aan het Rot, Joost Boerma, Marko Bultstra, Sebastiaan Gryglici, Wilko Vochteloo, Michel Smidt,  Marc Boerma, Lukas Joling, Pascal Hatzmann, Gijs van Aken, Henry Koers.

Trainer Harmen Woudenberg.

 

Vertrek 12.00 uur.

 

De spelers voor zondag 14 april:

M v Aken, G Bosma, D Bell, F Dekker, G Dijkstra, T Giateli, A Gol, D Gol,

C Hummel, J Koenrades, P Mast, G aan het Rot, R Trul, A Vredeveld, R Zoer.

Wassen: A Gol.

Kleedkamers: J Koenrades, P Mast.       Kantine: F Dekker, T Giateli.

Scheidsrechter: B Bruins.          Grensrechter: W Knorren.

Aanwezig: 09.15 uur.       Aanvang: 10.00 uur.