De spelers voor Zondag 10 Oktober

Seye Bosma, Remmelt Hatzmann, Simon Trul, Mischa Vredeveld, Melvin Vredeveld, Robin Wever, Djustin Bel, Arjan Boer, Johan Gerding, Ronald Vredeveld, Johan Koers, Arjan Hulst en Ricardo de Hollander.

Vertrek 09:00 uur

Aanvang wedstrijd 10:00 uur

 

Zaterdag 6 november groot Oktoberfest in kantine De Bosrand.

Schrijf alvast in je agenda op zaterdag 6 november is er een groot OKTOBERFEST in de vernieuwde kantine.

Met medewerking van diverse Dj’s, pullen bier en andere drankjes, dresscode “Duits”

Nadere informatie volgt.

Maar 6 november aanvang 20.00 uur houdt dat vrij.

De kantine commissie.

Ben je lid van de RABOBANK vanaf nu kun je stemmen op S.V. Hoogersmilde.

 

Ben je nog geen lid van de RABOBANK wordt dan eerst lid en dan kun je stemmen. Doe dit voor 25 oktober.

Hoe werkt het: Iedere vereniging kan zich aanmelden, de RABOBANK stelt geld beschikbaar en dit wordt verdeeld over de diverse verenigingen.

Hoe meer stemmen dat de vereniging krijgt hoe hoger het bedrag wordt dat de vereniging ontvangt.

Dus het is heel belangrijk dat je stemt.

Log in met je RABOPAS. Ga naar Service, dan stem op jouw club, Breng nu je stem uit.

Je mag op drie clubs stemmen.

Succes en bedankt voor je stem op S.V. Hoogersmilde.

Zondag 3 oktober 2021 speelt S.V. Hoogersmilde 1 tegen Ijhorst 1 haar tweede competitiewedstrijd.

Spelers aanwezig om 12:15 uur 

Aanvang wedstrijd 14.00 uur.

De volgende spelers worden verwacht: Willem Flokstra, Richard, Steijn, Buba, Marc, Joost, Tom, Jop, Nathan, Lucas, Robin, Wilko, Marko, Gijs en Willem Vos.

Leiders: Mark van Aken en Pieter Flokstra

Trainer: Jan Hollander

Zondag 3 oktober 2021 speelt S.V. Hoogersmilde 1 tegen Ijhorst 1 haar tweede competitiewedstrijd.

Spelers aanwezig om 12:15 uur 

Aanvang wedstrijd 14.00 uur.

De volgende spelers worden verwacht: Willem Flokstra, Richard, Steijn, Buba, Marc, Joost, Tom, Jop, Nathan, Lucas, Robin, Wilko, Marko, Gijs en Willem Vos.

Leiders: Mark van Aken en Pieter Flokstra

Trainer: Jan Hollander

De spelers voor zondag 3 Oktober

Arno Westerhof, Michel Smidt, Remmelt Hatzmann, Johan Koers, Ronald Trul, Mischa Vredeveld, Simon Trul, Arjan Boer, Robin Wever, Matthieu Bel, Melvin Vredeveld, Johan Gerding en Arjan Hulst.

Vertrek 10:45 uur