De spelers voor zondag 17 Februari

Ralf Hindriks, Mischa Vredeveld, Simon Trul, Pascal Hatzmann,  Melvin Vredeveld, Matthieu Bel, Robin Wever, Johan Gerding, Ronald Vredeveld, Arjan Hulst, Djustin Bel, Twan Holst, en Gerrit Bosma

Vertrek 08:45 uur

Aanvang wedstrijd 10:00 uur

De thuiswedstrijd zondag tegen Wijster is verzet naar volgende week 24 februari.

Wie herinnert zich niet de Smildegercup of de Johan Zijl bokaal.

Mooie toernooien met mooie wedstrijden, helaas toen alleen voor de 1e teams.

Dit kan nog steeds en beter dachten een paar mensen en ze riepen alle voetbalverenigingen uit

de gemeente Midden-Drenthe bij elkaar.

En zie daar de Midden-Drenthe Zomercup was geboren, in het weekend van 21 en 22 juni 2019.

Een 7 tegen 7 toernooi voor alle teams van alle 10 de voetbalverenigingen uit de gemeente 

Midden-Drenthe.

Met op vrijdagavond de 15+ jeugd en de overige senioren, en zaterdag overdag de jongste jeugd.

Dit alles verdeeld over de 10 sportparken in Midden-Drenthe.

En op zaterdagavond een 7 tegen 7 toernooi tussen de 1e selectie teams op sportpark

Noord-West in Beilen.

Afsluitend een groot feest in de feesttent op sportpark Noord-West met onze eigen huisband

Smildeger Roet.

Interesse om mee te spelen? Informeer bij jullie leiders en geef je op. 

 

De spelers voor zondag 10 februari:

M v Aken, G Bosma, G Dijkstra, T Giateli, A Gol, D Gol, P Flokstra, J Hatzmann, A Hulst, 

C Hummel, J Klokker, J Koenrades, P Mast, R Trul, R Zoer.

Wassen: P Mast.

Vertrek: 09.00 uur.            Aanvang: 10.00 uur.

 

De spelers voor zondag 10 Februari

Ralf Hindriks, Simon Trul, Johan Koers, Arjan Boer, Michel Smidt, Robin Wever, Patrick Moes, Melvin Vredeveld, Remmelt Hatzmann, Richard Moes, Matthieu Bel, Johan Gerding en Ricardo den Hollander.

Aanvang spelers 09:15 uur

Scheidsrechter: B Bruins

Kantinedienst: Melvin Vredeveld & Matthieu Bel

Voor de competitiewedstrijd zondag 10 februari om 14.00 uur THUIS tegen PJC  worden de volgende spelers verwacht.   

Willem Flokstra, Willem Vos, Jop van Aken, Patrick Moes, Joost Boerma, Marko Bultstra, Henry Koers, Wilco Vochteloo, Robin Hatzmann, Pascal Hatzmann, Lukas Joling, Nathan aan het Rot, Gijs van Aken, Richard Moes.

Kantine: Pascal en Marc.

Kleedkamers: Henry en Wilco.

Trainer Harmen Woudenberg.

Aanwezig 13.00 uur.