Wij doen dit jaar weer mee met Rabo Clubsupport

Bekijk hoe je ons kunt steunen op rabobank.nl/clubsupport

 

De spelers voor zondag 30 Augustus

Seye Bosma, Arjan Boer, Johan Gerding, Richard Grit, Simon Trul, Djustin Bel, Remmelt Hatzmann, Arjan Hulst, Patrick Moes, Jos Offerein, Michel Smidt, Melvin Vredeveld, Robin Wever, Mischa Vredeveld, Ronald Trul, Ronald Vredeveld, Johan Koers en Twan Holst.

Spelers aanwezig  09:15 uur

Aanvang wedstrijd 10:00 uur

Scheidsrechter B Bruins

 

Zondag 30 augustus vertrek 12.30 uur aanvang wedstrijd 14.00 uur.

K.S.C. (Schoonoord) - S.V. Hoogersmilde.

De volgende spelers worden verwacht: Willem Flokstra, Willem Vos, Marko Bultstra, Henry Koers, Marc Boerma, Robin Hatzmann, Gijs van Aken, Nathan aan het Rot, Ricardo de Hollander, Joost Boerma, Tom Koerts, Wilco Vochteloo, Richard Moes en Jessey Pieters.

Grensrechter: Cor Boerma

Leiders: Mark van Aken en Pieter Flokstra

Trainer: Richard Vredeveld

Dinsdagavond 25-8  training om 20.00 uur.

Woensdagavond 26-8 oefenwedstrijd Fit Boys 1 - S.V. Hoogersmilde 1 vertrek 19.00 uur aanvang wedstrijd 20.00 uur.

Donderdagavond 27-8 geen training.

Zondag 30 - 8 bekerwedstrijd KSC 1 - S.V. Hoogersmilde 1 vertrek 12.30 uur aanvang wedstrijd 14.00 uur.

De volgende spelers voor Woensdag 26-8: Willem Flokstra, Willem Vos, Marko Bultstra, Marc Boerma, Nathan aan het Rot, Gijs van Aken, Tom Koerts, Joost Boerma, Henry Koers, Ricardo de Hollander, Robin Hatzmann, Jessey Pieters , Stein Talen en Wilco Vochteloo.

 

De scholen zijn weer begonnen en "De Hitte" is voorbij, dus de trainingen en wedstrijden beginnen weer.

Donderdag 20 augustus is er weer training voor de "kabouters" dit zijn kinderen vanaf 4 jaar tot 7 jaar.(jongens en meisjes).

Wij trainen van 18.15 uur tot 19.00 uur, iedere donderdag behalve in de schoolvakanties.

De 4 jarigen trainen alleen en vanaf 5 jaar mogen ze ook voetballen in wedstrijden.

De wedstrijden worden afgewerkt in toernooi vorm eens in de 14 dagen van 10.00 uur tot 12.00 uur met wedstrijdjes van 10 minuten. Er wordt gespeeld in Westerbork, Witteveen, Beilen, Wijster, Pesse en Hoogersmilde.

Er zijn geen kosten voor deelname vanaf 7 jaar is er contributie. De bedoeling is kinderen vrijblijvend bekend maken met teamsport. (voetbal). Er is geen enkele verplichting, je kan altijd zo een keer aanschuiven op een training.

Het eerste toernooi is op zaterdag 29 augustus om 10.00 uur in Witteveen.

Voor meer informatie mag je me altijd bellen:

De trainer Richard Vredeveld tel. 0653320513

 

 

 

 

 

 

Door het warme weer is de oefenwedstrijd op zondag 9 augustus verplaatst van 14.00 uur naar 10.00 uur.

Zondag 9 Augustus

SV Hoogersmilde 1 - HH Combi 1

Aanvang 14:00 uur

Zondag 23 Augustus

SV Hoogersmilde 1 - Stanfries 1

Aanvang 14:00 uur

Woensdag 26 Augustus

Fitboys 1 - SV Hoogersmilde 1

Aanvang 20:00 uur

1. BEW

2. De Blesse

3..Donkerbroek

4. FC Kraggenburg

5. Havelte

6. Lemmer VV

7. Oosterstreek

8. RKO

9. S.V. Hoogersmilde

10. Smilde'94

11. Sportclub Makkinga

12. Steenwijker Boys

13. VWC

14. Zandhuizen