De spelers voor zondag 20 Mei

Ralf Hindriks, Simon Trul, Willem Vos, Patrick Moes, Remmelt Hatzmann, Arjan Boer, Ricardo den Hollander, Johan Gerding, Sebastian Gryglicki, Robin Wever, Tom Koerts, Robin Hatzmann en Ronald Vredeveld.

Vertrek 09:30 uur

Aanvang wedstrijd 10:30 uur

Dinsdag 29 mei 2018 is de ledenvergadering afdeling voetbal.

De vergadering begint om 20.00 uur.

Noteer het in uw agenda.

Voor de competitiewedstrijd zondag 13 mei thuis tegen HH-combi  worden de volgende spelers verwacht. 

Ronald Koopmans, Marko Bultstra,  Konrad Blaauw, Jop van Aken, Henry Koers, Michel Smidt, Nathan aan het Rot, Frank Bulstra, Mischa Vredeveld,  Pascal Hatzmann, Lucas Joling, Joost Boerma,  Gijs van Aken, Timo Stegman, Matthieu Bel . 

Trainer Marcel Schuur.

Aanwezig 13.00 uur.

Kantine vanaf 13.00 aanwezig: Lucas en Gijs.

Kleedkamers: Timo en Matthieu.

De spelers voor zondag 13 Mei

Ralf Hindriks, Simon Trul, Patrick Moes, Willem Vos, Remmelt Hatzmann, Jos Offerein, Ricardo den Hollander, Johan Gerding, Robin Wever, Tom Koerts, Arjan Boer, Sebastian Gryglicki, Marc Boerma en Ronald Vredeveld.

Aanvang spelers  09:15 uur

Scheidsrechter  B Bruins

Kantinedienst  Simon Trul & Ricardo den Hollander

De spelers voor zondag 13 mei:

D Bel, G Dijkstra, T Giateli, A Gol, W Flokstra, T Holst, A Hulst, C Hummel,

J Klokker, J Koenrades, R Koenrades, R Moes, R Trul.

Wassen: T Giateli.

Vertrek: 09.00 uur.        Aanvang: 10.00 uur.

S.V. HOOGERSMILDE KAMPIOEN.

Afgelopen zondag 6 mei is S.V. Hoogersmilde kampioen geworden van de 5e klasse C.

Door een 3-1 overwinning op VWC zijn de Hoogersmildegers niet meer in te halen door de naaste concurrent HHCombi. HHCombi uit Hijken en Hooghalen komt zondag 13 mei naar Hoogersmilde, ook s ’morgens staat er een derby op het programma S.V. Hoogersmilde 2 tegen Smilde’94 2.

Dit is een mooie gelegenheid om het kampioenschap te vieren en hierbij nodigen wij dan ook iedereen uit die Hoogersmilde steunt.

Het programma is als volgt:

10.00 uur S.V. Hoogersmilde 2 – Smilde’94 2

12.00 uur Liveoptreden JELLE JITZE.

14.00 uur S.V. Hoogersmilde 1 – HHCombi 1

16.00 uur liveoptreden (kleintje) SMILDEGER ROET.

16.30 uur Op de platte kar door het Dorp.

Kortom de hele dag feest in HOOGERSMILDE.

DOOR VANDAAG MET 3-1 TE WINNEN VAN VWC IS HOOGERSMILDE KAMPIOEN GEWORDEN.

 

VOLGENDE WEEK TEGEN HHCOMBI IS ER GROOT FEEST IN DE KANTINE.

De spelers voor zondag 6 Mei

Ralf Hindriks, Simon Trul, Marc Boerma, Willem Vos, Remmelt Hatzmann, Johan Gerding, Johan Koers, Patrick Moes, Jos Offerein, Ricardo den Hollander, Tom Koerts, Sebastian Gryglicki, Robin Wever, Ronald Vredeveld en Robin Hatzmann.

 

Scheidsrechter B Bruins

Kantinedienst Johan Koers