Voor de competitiewedstrijd thuis tegen Oosterstreek zondag 1 oktober om 14.00 uur, worden de volgende spelers verwacht.

Lucas Joling, Ronald Koopmans, Robin Hatzmann, Henry Koers, Gijs van Aken, Mark Boerma, Joost Boerma, Nathan aan het Rot, Konrad Blauw, Marko Bultstra,  Timo Stegman, Tom Koerts, Matthieu Bel, Michel Smidt. 

13.00 uur kleedkamer.

 

De spelers voor zondag 24 September

R Hindriks, S Trul, M Vredeveld, R Hatzmann, J Offerein, A Hulst, T Holst, A Boer, S Gryglicki, R Wever, D Olthuis, G Bosma, J Gerding, P Moes, R Moes en K vd Born.

Vertrek 09:00 uur

Aanvang wedstrijd  10:00 uur

De spelers voor zondag 24 september:

M van Aken, F Dekker, G Dijkstra, T Giateli, P Flokstra, J Hatzmann, C Hummel, J Klokker, 

J Koenrades, R Koenrades, P Mast, M Pieters, G aan het Rot, A Schieving, R Trul, R Zoer.

Wassen: J Klokker.

Kleedkamer: G Dijkstra, J Hatzmann.           Kantine: T Giateli, J Koenrades.(09.00 aanwezig)

Scheidsrechter: A Hoogeveen.         Grensrechter: W Knorren.

Aanwezig: 09.15 uur.     Aanvang: 10.00 uur.

Voor de eerste competitiewedstrijd uit tegen Zandhuizen zondag 24 september om 14.00 uur, worden de volgende spelers verwacht.

Lucas Joling, Ronald Koopmans, Robin Hatzmann, Henry Koers, Gijs van Aken, Mark Boerma, Joost Boerma, Nathan aan het Rot, Konrad Blauw, Wilko Vochteloo, Timo Stegman, Tom Koerts, Matthieu Bel, Michel Smidt. 

Vertrek 12.15 uur.

De spelers voor de bekerwedstrijd van zondag 17 September

A Westerhof, M Vredeveld, R Hatzmann, P Moes, J Koers, G Bosma, A Boer, J Offerein, R Grit, D Olthuis, S Gryglicki, R Moes, J Gerding, A Hulst, R Vredeveld en T Holst.

Vertrek : 09:00 uur

Aanvang wedstrijd : 10:00 uur

Voor de bekerwedstrijd uit tegen Wapserveen, zondag 17 september om 14.00 uur, worden de volgende spelers verwacht.

Lucas Joling, Ronald Koopmans, Robin Hatzmann, Henry Koers, Gijs van Aken, Mark Boerma, Joost Boerma, Nathan aan het Rot, Konrad Blauw, Wilko Vochteloo, Timo Stegman, Tom Koerts.

Vertrek 12.45 uur.

Voor de oefenwedstrijd op zondag 17 september worden alle spelers van het

3e elftal verwacht aanwezig te zijn.

Aanwezig: 09.00 uur.         Begin wedstrijd: 10.00 uur.

Scheidsrechter: Anne Hoogeveen.            Grensrechter: Willem Knorren.

Kantine: M van Aken, A Gol.           Kleedkamers: F Dekker, P Flokstra.

Wassen:  C Hummel.

Voor de oefenwedstrijd thuis tegen Nieuw Roden, dinsdag 12 september om 20.00 uur, worden de volgende spelers verwacht.

Lucas Joling, Arno Westerhof, Robin Hatzmann, Henry Koers, Gijs van Aken, Marko Bultstra, Arjan Boer, Jos Offerein, Matthieu Bel , Mark Boerma, Joost Boerma, Michel Smit, Nathan aan het Rot, Konrad Blauw, Wilko Vochteloo. 

19.00 uur in de kleedkamer.