De spelers voor zondag 9 december:

M. van Aken, D Bel, P Bel, G Bosma, F Dekker, G Dijkstra, T Giateli, A Gol, D Gol, P Flokstra, A Hulst,

C Hummel, T Holst, J Klokker, J Koenrades, P Mast, Y Tichelaar, R Trul, R Zoer.

Wassen: Peter Mast

Vertrek: 09.00 uur.         Aanvang: 10.00 uur.

 

Voor de competitiewedstrijd zondag 9 december om 14.00 uur THUIS tegen HOC 1 worden de volgende spelers verwacht. 
 
Willem Flokstra, Willem Vos, Lucas Joling, Jop van Aken, Ricardo de Hollander, Joost Boerma,  Arjan Boer, Nathan aan het Rot,  Henry Koers, Sebastiaan Gryglicki, Robin Hatzmann, Marc Boerma, Richard Moes

Trainer Harmen Woudenberg.

Aanwezig 13.00 uur.

Dit is heel goed mogelijk.

In al haar wijsheid heeft de organisatie van het sportgala Midden-Drenthe,

S.V. Hoogersmilde 1 genomineerd als sportteam van het jaar 2018 in Midden-Drenthe.

Dit is iets waar we als vereniging maar ook als dorp trots op kunnen zijn.

Op 2 januari 2019 komt er in de krant van Midden-Drenthe informatie over de genomineerden

en hoe er gestemd kan worden op de site www.krantvanmiddendrenthe.nl

Hou de site van S.V. Hoogersmilde in de gaten we komen er tegen die tijd op

terug zodat iedereen gaat stemmen.

 

Met vriendelijke groet,

 

het voetbalbestuur van S.V. Hoogersmilde. 

De spelers voor zondag 2 Decenber

Ralf Hindriks, Mischa Vredeveld, Simon Trul, Arjan Boer, Patrick Moes, Dion Giateli, Matthieu Bel, Robin Wever, Johan Gerding, Jos Offerein, Gerrit Bosma, Richard Moes en Ronald Vredeveld.

Vertrek 09:00 uur

Voor de competitiewedstrijd zondag 1 december om 14.00 uur UIT tegen Gasselternijeveen 1 worden de volgende spelers verwacht. 
 
Willem Flokstra, Willem Vos, Lucas Joling, Jop van Aken, Ricardo de Hollander, Joost Boerma,  Gijs van Aken, Marko Bultstra,  Henry Koers, Sebastiaan Gryglicki, Robin Hatzmann, Marc Boerma, Pascal Hatzmann.

Trainer Harmen Woudenberg.

Vertrek 12.15 uur.

De spelers voor zondag 25 november

Arno Westerhof, Simon Trul, Johan Koers, Arjan Boer, Patrick Moes, Dion Giateli, Matthieu Bel, Robin Wever, Richard Moes, Marek Radoslaw, Johan Gerding, Jos Offerein, Ricardo den Hollander en Ronald Vredeveld.

Aanvang spelers 09:15 uur

Kantinedienst Dion Giateli & Johan Koers