Voor de oefenwedstrijd dinsdag 5 maart om 20.00 uur THUIS tegen Beilen o23 worden de volgende spelers verwacht.     

Willem Flokstra, Willem Vos, Jop van Aken, Nathan aan het Rot, Joost Boerma, Ricardo de Hollander, Richard Moes, Wilco Vochteloo, Robin Hatzmann, Marc Boerma, Lukas Joling, Michel Smidt, Gijs van Aken.

Trainer Harmen Woudenberg.

19.00 uur aanwezig.

Voor de oefenwedstrijd donderdag 28 februari om 20.00 uur THUIS tegen Noordwolde 2 worden de volgende spelers verwacht.   

 

Willem Flokstra, Willem Vos, Jop van Aken, Nathan aan het Rot, Joost Boerma, Ricardo de Hollander, Richard Moes, Wilco Vochteloo, Robin Hatzmann, Marc Boerma, Lukas Joling, Michel Smidt, Gijs van Aken.

Trainer Harmen Woudenberg.

19.00 uur aanwezig.

Op 10 maart speelt het 1e elftal de uitwedstrijd in en tegen Wedde.

Bij de thuiswedstrijd op ons sportpark was de ploeg uit Wedde met een 

groot aantal supporters afgereisd naar Hoogersmilde.

Het lijkt ons een leuk idee om samen met de spelers en begeleiders in een

bus af te reizen naar Wedde voor een sportieve en gezellige middag om het 1e team

te steunen.

Kosten voor de bus (bij een volle bus) ongeveer € 10,- p.p.

Lijkt je dit wat, bel, app of sms naar 06 53762190.

OPGAVE VOOR ZONDAG 3 MAART.

De spelers voor zondag 24 Februari

Ralf Hindriks, Mischa Vredeveld, Simon Trul, Johan Koers, Michel Smidt, Arjan Boer, Patrick Moes, Melvin Vredeveld, Robin Wever, Remmelt Hatzmann, Ricardo den Hollander, Richard Moes en Ronald Vredeveld.

Aanvang spelers 09:15 uur

Scheidsrechter B Bruins

Voor de competitiewedstrijd zondag 24 februari om 14.00 uur UIT tegen SPW  worden de volgende spelers verwacht.   

Willem Flokstra, Willem Vos, Jop van Aken, Nathan aan het Rot, Joost Boerma, Marko Bultstra, Henry Koers, Wilco Vochteloo, Robin Hatzmann, Marc Boerma, Lukas Joling, Pascal Hatzmann, Gijs van Aken.

Trainer Harmen Woudenberg.

Vertrek 12.15 uur.

De spelers voor zondag 24 februari:

M v Aken, G Bosma, D Bel, G Dijkstra, T Giateli,  A Gol, D Gol, P Flokstra, A Hulst,

C Hummel, T Holst, J Koenrades, P Mast, G aan het Rot, J Tichelaar, R Trul, R Zoer.

Wassen: G aan het Rot.

Kleedkamers: D Bel, T Holst.            Kantine: J Koenrades, P Mast.

Scheidsrechter: A Vredeveld.            Grensrechter: W Knorren.

Aanwezig: 09.15 uur.               Aanvang: 10.00 uur.