De spelers voor Zondag  oktober:

Arjan V, Ronald T, Gijs D, Jan K, Peter M, Chris H, Twan H, Justin B, Johny K, Gerrit B, Dennis G, 

Johan K, Seye B.

 Spelers vertrek: 09.00 uur

Voor de competitiewedstrijd tegen FC Kraggenburg in Hoogersmilde op zondag 12 oktober worden de volgende spelers verwacht.   

Willem Flokstra, Willem Vos, Jop van Aken, Gijs van Aken, Nathan aan het Rot, Robin Hatzmann, Marc Boerma, Lucas Joling, Wilko Vochteloo, Sebastiaan Gryglici, Jessey Pieters, Richard Moes en Ricardo de Hollander.

Trainer Harmen Woudenberg.

Aanvang wedstrijd: 14:00 uur

Spelers aanwezig om: 13:00 uur

De spelers voor zondag 13 oktober

Ralf Hindriks, Simon Trul, Remmelt Hatzmann, Mischa Vredeveld, Michel Smidt, Jos Offerein, Richard Grit, Johan Gerding, Robin Wever, Ronald Vredeveld, Arjan Boer, Tom Koerts, Melvin Vredeveld en Jessey Pieters.

Aanvang spelers : 08:45 uur

Scheidsrechter  R Vredeveld

Kantinedienst Robin Wever & Ronald Vredeveld

 

Voor de competitiewedstrijd tegen DVSV in Darp op zondag 6 oktober worden de volgende spelers verwacht.   

Willem Flokstra, Willem Vos, Jop van Aken, Gijs van Aken, Nathan aan het Rot, Marko Bulstra, Robin Hatzmann, Marc Boerma, Lucas Joling, Wilko Vochteloo, Sebastiaan Gryglici, Henry Koers, Richard Moes en Ricardo de Hollander.

Trainer Harmen Woudenberg.

Aanvang wedstrijd: 14:00 uur

Aanvang spelers: 12:30 uur

De spelers voor Zondag 6 oktober:

Arjan V, Ronald, Gijs, Jan, Japie, Arjan H, Peter M, Chris, Twan, André R, Justin, Johny, Tonny, Gerrit B, Dennis, Yoerie

 

Spelers aanwezig: 09.15

Scheidsrechter Bart Bruins

Grensrechter Willem Knorren

Kantine dienst: Arjan.H en Ronald T

Kleedkamers: Yoeri en André

Wassen: Chris

De spelers voor zondag 6 oktober

Arno Westerhof, Simon Trul, Johan Koers, Melvin Vredeveld, Robin Wever, Jos Offerein, Johan Gerding, Ronald Vredeveld, Richard Grit, Arjan Boer, Tom Koerts, Michel Smidt, Jessey Pieters en Richard Moes.

Vertrek 09:00 uur

Aanvang wedstrijd 10:00 uur

Voor de competitiewedstrijd tegen Steenwijkerwold in Hoogersmilde op zondag 29 september worden de volgende spelers verwacht.   

Willem Flokstra, Willem Vos, Jessey Pieters, Gijs van Aken, Nathan aan het Rot, Marko Bulstra, Michel Smidt, Marc Boerma, Lucas Joling, Mischa Vredeveld, Sebastiaan Gryglici, Tom Koerts en Ricardo de Hollander.

Trainer Harmen Woudenberg.

Aanvang wedstrijd: 14:00 uur

Aanvang spelers: 13:00 uur

De spelers voor zondag 29 September

Ralf Hindriks, Simon Trul, Johan Koers, Arjan Boer, Mischa Vredeveld, Richard Grit, Melvin Vredeveld, Robin Wever, Jos Offerein, Remmelt Hatzmann, Ronald Vredeveld, Seije Bosma, Arjan Hulst en Richard Moes.

Aanvang spelers  09:15 uur

Scheidsrechter R Vredeveld

Kantinedienst : Simon Trul & Melvin Vredeveld